O NAS

Czym się zajmujemy

pic_1

Firma PAVERNET powstała w 2003 roku pod nazwą Paver Komputery i nieprzerwanie świadczy usługi informatyczne na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i części wielkopolskiego.

Poza świadczeniem usług zajmujemy się również sprzedażą sprzętu komputerowego - głównie dla firm, po wcześniejszym rozeznaniu potrzeb rozwojowych przedsiębiorstwa Klienta.

PAVERNET będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce o przewagę konkurencyjną, wzrost wydajności pracy oraz zapewnianie bezpieczeństwa danych. Stawiamy czoła wyzwaniom z zakresu rozwiązań IT. Wiedza z zakresu elektroniki, elektryki, sprzętu komputerowego, sieci teleinformatycznych oraz programowania tworzy mocny fundament firmy do podejmowania się działań zupełnie innowacyjnych, których dotąd nie stosowano. Staramy się, aby niemożliwe stało się możliwe.

Oferowane przez nas usługi mają na celu umożliwić proste i efektywne korzystanie z nich, aby nie absorbować pracowników czy przedsiębiorców nauką obsługi urządzeń lub posługiwania się oprogramowaniem, jeśli istnieje łatwiejsza i prostsza alternatywa.

 

 

Jakie możesz mieć korzyści:

 • Finansowe
  Stały poziom kosztów;
  Gwarancja redukcji kosztów w obszarze IT;
  Brak kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika do spraw IT;
  Faktura VAT za otrzymane usługi;
  Gwarancja doboru optymalnych rozwiązań IT dopasowanych do potrzeb Państwa firmy.
 • Funkcjonalne
  Natychmiastowa pomoc w sytuacjach kryzysowych;
  Bezpieczeństwo wrażliwych danych Twojej firmy;
  Doradztwo przy zakupie sprzętu i oprogramowania;
  Inwestycja przyjazna dla budżetu firmy Łatwy dostęp do wiedzy dotyczącej organizacji IT;
  Gwarancja ciągłości pracy systemów IT;
  Odpowiednie dopasowanie informatyki do potrzeb firmy.
Zapraszamy do kontaktu z nami

Serwis komputerowy

 • 1.Błyskawiczna pomoc serwisowa.
  Dzięki obsługiwanej przez nas technologii jesteśmy w stanie zapewnić niezwłoczną pomoc serwisową poprzez zdalny dostęp do niewłaściwie pracującego sprzętu komputerowego.
 • 2.Zastępczy sprzęt komputerowy
  W przypadku wystąpienia poważnych awarii dostarczamy zastępczy sprzęt komputerowy tak aby nie została zachwiana ciągłość pracy firmy.
 • 3.Archiwizacja newralgicznych danych.
  W celu zabezpieczenia firmy przed utratą danych zapewniamy cykliczną archiwizację newralgicznych danych firmowych. Zarówno dokumentów jak i baz danych.