Serwis sprzętu komputerowego

Jeżeli z komputerem nic złego się nie dzieje, nie psuje się, nie zacina czy zawiesza nie doceniamy wtedy, ile ułatwienia wnosi do naszej pracy. Doceniamy go dopiero wtedy, kiedy coś się złego zaczyna z nim dziać, co uniemożliwia nam stabilną pracę i tracimy wtedy swój cenny czas. Awaria komputera skutkuje tym, że musimy oddać go do serwisu.

Brak sprzętu do wykonywania podstawowych zadań w pracy może nie tylko ją spowolnić, ale wręcz uniemożliwić. A są to wymierne straty dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma zapewnia szybką reakcję, profesjonalną realizację usługi. A jeżeli będzie to konieczne dla utrzymania ciągłości pracy, dostarczenie sprzętu zastępczego na czas naprawy.

Krótki czas naprawy

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudności może przysporzyć brak możliwości korzystania ze sprzętu komputerowego w firmie. Opóźnienia w realizacji zamówień, utrudniony kontakt z klientem, zaległości w rozliczeniach to tylko niektóre z nich. Właśnie dlatego staramy się, by nasz serwis komputerowy wykonywał powierzone mu naprawy laptopów i każdego innego sprzętu w możliwie krótkim czasie. Dzięki temu niedogodności związane z awarią są ograniczane do minimum.

Nasi pracownicy

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, przed którymi budowa laptopów nie ma żadnych tajemnic. Dzięki temu służą fachową pomocą i gwarantują, że każda naprawa, którą wykonują, będzie przeprowadzona z najwyższą starannością. Kompleksowa opieka informatyczna w ich wykonaniu zapewni firmie sprawne, efektywne działanie, bez nieprzewidzianych przestojów i frustrujących opóźnień.

Gdzie działamy?

Nasz serwis komputerowy mieści się w Inowrocławiu, jednak w niektórych przypadkach naprawa laptopów możliwa jest również w siedzibie klienta. Oferujemy także zdalny serwis za pomocą łączności internetowej, dzięki czemu niektóre usterki mogą być usunięte nawet bez konieczności osobistej wizyty serwisanta w firnie. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby firm, z którymi współpracujemy i każdej z nich zapewniać indywidualne podejście. Skontaktuj się z nami, a z pewnością będziemy w stanie zaproponować rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonowało.

Zapraszamy do kontaktu z nami