Poczta e-mail

W dziesiejszych czasach praktycznie żadna firma nie istnieje bez poczty e-mail. Wiele firm posiada skrzynki pocztowe w popularnych serwisach internetowych typu wp, onet czy interia. Oferowana przez te portale poczta jest darmowa. Teoretycznie posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności więc po co kupować czy inwestować we własny serwer poczty jeżeli tyle jest serwisów oferujących darmowe skrzynki mailowe.

Powodów jest aż nadto a to kilka z nich:

- Adres romek1979@wp.pl nie wygląda profesjonalnie dla kontrachentów. Z pewnością roman@nazwafirmy.pl wzbudza dużo większe zaufanie.

- Masz możliwość stworzenia dowolnej ilości aliasów do jednej skrzynki e-mail. np.subskrypcje@nazwafirmy.pl może prowadzić do skrzynki prezes@nazwafirmy.pl. Po co takie rozwiązanie? Załóżmy, że jesteś zapisany do wielu portali biznesowych, z których dostajesz codziennie 50 maili z artykułami. Trochę Cię to przerosło i gubisz maile od klientów bo tych subskrypcji jest tyle, że usówasz wszystko jak leci i przez przypadek wyrzuciłeś ważną wiadomość od klienta. Jednym z rozwiązań jest wypisanie się ze wszystkich portali ale to czasochłonne. Łatwiej byłoby usunąć adres ale tysiące kontrachentów zna adres prezesa. A jeżeli miałbyś aliassubskrypcje@nazwafirmy.pl prowadzący do skrzynki prezes wystarczy usunąć alias i ważne maila nadal dochodzą. Czyż nie jest to proste?

- Masz całkowitą kontrolę nad przydzielanymi adresami pocztowymi. Zmieniasz pracownika masz prawo usunąć adres przekierować go do innego pracownika zmienić w każdej chwili hasło. Tych i wielu innych możliwości nie dają portale z darmowymi adresami e-mail.

Zapraszamy do kontaktu z nami