Odzyskiwanie danych

Praca na komputerze i przechowywanie nań danych nieodzownie wiąże się z ryzykiem utraty danych (np. wyników pracy z kilku tygodni, zdjęć), które są nie do otworzenia lub czas ich odtworzenia jest za długi. Problem dotyczy zarówno dysków twardych HDD, SDD, jak i również kart pamięci i pendrive'ów. Jeśli nie masz kopii zapasowej, jedynym rozwiązaniem jest wtedy odzyskanie danych. Sposoby postępowania są różne i zależne od przyczyny utraty danych, które mogą być natury logicznej lub fizycznej.

Jeżeli Twoją firmę również spotkało nieszczęście utraty danych Nasz firma postara się temu zaradzić. 

Nasza oferta

Staramy się, by nasze usługi jak najlepiej odpowiadały potrzebom klientów. Proponujemy odzyskiwanie danych na terenie Inowrocławia i najbliższych okolic. Pendrive, dysk zewnętrzny czy sam komputer – bez względu na to, jakie urządzenie uległo awarii uniemożliwiającej dostęp do jego zawartości, służymy pomocą. Konkretna oferta w każdym przypadku jest dopasowywana do wymagań i oczekiwań firmy, z którą współpracujemy. Wystarczy się z nami skontaktować, aby otrzymać propozycję planu działania w danej sytuacji wraz z orientacyjną wyceną usługi.

Dlaczego my?

Gwarantujemy, że wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy fachowo, z zachowaniem najwyższej dyskrecji. Jeśli zlecisz nam odzyskiwanie danych z dysku, pendrive, czy innych nośników, na których są zapisane, będą w pełni bezpieczne. Odzyskana zawartość zostanie Ci bezpośrednio przekazana i nikt niepowołany nie będzie miał do niej dostępu.

Staramy się, by nasze usługi były realizowane możliwie szybko. Zdajemy sobie sprawę, z jakimi konsekwencjami może wiązać się dłuższy brak dostępu do firmowych danych, dlatego działamy sprawnie i efektywnie. Pracownicy zajmujący się odzyskiwaniem utraconej zawartości z dysków czy pendrive'ów to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie informatyki. W połączeniu z ich bogatą wiedzą są w stanie poradzić sobie z większością usterek.

Zapraszamy do kontaktu i powierzenia nam kompleksowej obsługi informatycznej swojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu z nami